Eurooppa > Itävalta > Wien > Wien > Vienna > Park Inn by Radisson Uno City Vienna

Tietoa Park Inn by Radisson Uno City Vienna

Tervetuloa varauspalveluumme portaalin PensionHotel Park Inn by Radisson Uno City Vienna. Katso lisätietoja Park Inn by Radisson Uno City Vienna. Löydät kuvaus, sijainnista, hinnoista, palveluista, ympäristöstä. Ennen varata leirin, katso saatavuus Park Inn by Radisson Uno City Vienna. Nauti loman Park Inn by Radisson Uno City Vienna toiveidesi mukaan.

  • Park Inn by Radisson Uno City Vienna

Park Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - HotellitPark Inn by Radisson Uno City Vienna: majoitus on hotelli Vienna – Pensionhotel - Hotellit
Nimi:  Park Inn by Radisson Uno City Vienna
Katu:  Wagramer Straße 16-18
Kaupunki:  1220 Vienna
Seutukunta:  Wien
Maakunta:  Wien
Valtio:  Itävalta
Kartta:  mene kartta
Keskimääräinen hinta:
henkilö/yö
84 €
 

 Tämä teksti on saatavilla myös: csendeskplfresptithusvrubgdanofislhrrotrnlelarzhja

Rychlý popis

Tento hotel se nachází jen 3 minuty chůze od stanice metra na trase U1, naproti sídlu OSN, a nabízí bezplatné Wi-Fi, parkoviště, posilovnu a business koutek. Ke kongresovému centru Austria Center Vienna dojdete pěšky za 15 minut. Všechny pokoje v hotelu Park Inn by Radisson Uno City Vienna jsou vybavené klimatizací s individuálním ovládáním, 37palcovou satelitní HD LED TV, minibarem a žehličkou s žehlicím prknem. K dispozici je v nich také kávovar s kávou zdarma a bezplatné kabelové i Wi-Fi připojení k internetu. Den můžete zahájit bohatou snídaní s výběrem teplých i studených pokrmů a nápojů. V letních měsících lze stolovat pod širým nebem na přilehlé terase. Lounge bar podává výběr zahraničních nápojů, koktejlů a lehkých jídel. Park Inn by Radisson Uno City Vienna poskytuje omezené neplacené parkování v podzemních garážích (podle momentální obsazenosti) a v průběhu dne také dopravu na vídeňské mezinárodní letiště (za příplatek). Do historického centra Vídně trvá jízda metrem 10 minut. Relaxovat můžete také na nedalekém ostrově Donauinsel, oblíbeném rekreačním místě na Dunaji. Za 5 minut se lze metrem dostat k velkému obchodnímu a zábavnímu komplexu Donauzentrum.


Důležité informace

Upozorňujeme, že hotelový bar je otevřen každý den od 8:00 do 23:00. Upozorňujeme, že bezplatná podzemní parkovací místa jsou omezená a závisí na dostupnosti v době příjezdu.

 
 
facebook g+ twitter